Şifreniz yoksa boş bırakın.
DİĞER SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

play store

Hakkımızda

Misyonumuz

1998 senesinde superonline sohbet sunucusunda başladığımız bu serüvende, tek amacımız gelir ve kar gütmeden güzel vakit geçirmek. Seviyeli chat odalarına katılan tüm kullanıcılarımızın seviyeli ve güvenli bir şekilde chat yapması için dizayn edilmiş olup ve yayın hayatına devam etmektedir.

Chat Odalarına nasıl bağlanabilirim

Anasayfamızda ki Rumuz seç kısmına Rumuzunuzu belirleyip ardından bağlan butonuna tıklayarak chat odalarına katılabilirsiniz, Sohbet penceresin de sağ kısımda bulunan Rumuz tablosundan seçtiğiniz rumuzun üzerine çift tıklayarak chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Özel Sohbet nasıl yapabilirim

Rumuz kısmından seçtiğiniz, her kullanıcıya özel mesaj atabilirsiniz. Özel sohbet etmeniz için herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yok rastgele herkese mesaj atabilirsiniz. Kullanıcıların size yanıt verip vermemesinin sanalchat.org ile hiç bir bağlantası bulunmamaktadır. Lütfen Türk Aile ve Ahlak yapısına uygun mesajlar atınız.

Chat odalarına giriş için herhangi bir kuruluma gerek var mı

Chat kanallarımıza girişte herhangi bir istemciye gerek yoktur, Java, Tarayıcı vb gibi hiç bir kurulum veya eklenti gerektirmez direk chat kanallarına aktarılırsınız.

 

 

Sponsor sitelerimiz :