Maria Sharapova Numarasını paylaştı!

Maria Sharapova Numarasını paylaştı!

Geçtiğimiz ay tenis kariyerini noktalayan Maria Sharapova, ABD’deki evinde karantinaya girdi. Evde geçirdiği günleri eğlenceli hale getirmeye çalışan Sharapova, cep telefonu numarasını sosyal medya hesabından paylaştı. Takipçileri, o numara üzerinden Sharapova ile sohbet etme şansı buldu.

Dünyaca ünlü isimler corona virüs salgını nedeniyle karantinada geçirdikleri günleri eğlenceli kılmaya devam ediyor.Bunlardan birisi de geçtiğimiz ay kariyerini noktalayan dünyaca ünlü eski tenisçi Maria Sharapova…

Twitter adresinden yaptığı paylaşımla takipçilerine özel bir numara verdi. Maria Sharapova’nın verdiği telefon numarası üzerinden dünyaca ünlü tenisçinin takipçileri, Maria ile sohbet etme şansı buldu.

Sharapova paylaşımında, “Evet size özel bir numara aldım. Bu numara üzerinden bana mesajlarınızı iletebilir, soru sorabilir veya sadece ‘Merhaba’ yazabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Corona virüs sebebiyle ABD’deki evinde karantinada bulunan Maria Sharapova’nın paylaşımına kısa sürede yüzlerce yorum geldi.

Takipçileri Maria Sharapova’ya ‘Sana yazdım cevap bekliyorum’ şeklinde yorumlar yaparak Rus güzelden cevap beklediklerini ifade ettiler.

Sharapova numarasını paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı;”Geçen hafta yaptığım sohbetleri çok sevdim ve keşke daha fazla kişiyle sohbet edebilseydim. Çünkü hepimiz evde kendimizi hapsediyoruz. Bu yüzden evde geçirdiğiniz vakitte neler yaptığınızı bana anlatmanızı istiyorum. Size bir telefon numarası bırakıyorum. Bana doğrudan bu numara üstünden ulaşabilirsiniz. Size cevap vereceğim”

Amerikalı Tenisçi Mardy Fish, Sharapova’nın numarasını paylaştığı tweete yanıt olarak şaşırdığını simgeleyen emoji koydu. Sharapova, Fish’in bu mesajına “Bana mesaj at” diyerek karşılık verdi.

Kaynak:ahaber.com.tr


Yazar: Bekir

Yayınlanma Tarihi: 05-04-2020

Kategori: Magazin

Görüntüleme: 469 Defa

Bir cevap bırakın.